ברוכים הבאים!

מיכאלה מעבירה הלאה הוא אתר המלצות שימושיות

וכייפיות שלעיתים יחסכו לכם כאב ראש וזמן

ולעיתים יגרמו לכם לחייך, לצאת מהבית ולהנות.

 

רפואת יתר

גיא הוא איש הייטק וה"רומן" שלו עם עולם התרופות התחיל עוד כשהיה טייס בחיל האוויר אז היה מקבל הוראה מיחידת הרפואה האווירית ללכת לבדיקות. בפקודה. לאחר כל בדיקה היה מקבל מכתב נזיפה עם הנחיות מה לאכול ואיך לפעול, אך ככל שנשמע להוראות, בין גילאי 30-40, הרגיש שהוא הולך ונהיה חולה וכואב.

 

בגיל 40, באורח פלא, כשהרגיש כבר "גוסס" והולך לכל מיני טיפולים וסובל, קרה האסון של. שהוא גם הנס שלו. הבן שלו אובחן עם תסמונת טורט.

מהלך הריפוי של בנו מהתרופות שהוא קיבל נגד הטורט, שהיו תרופות מאוד קשות, לווה בשינוי תזונתי מאוד גדול אצל בנו וכך גם אצלו. וכך בעצם גם גיא נרפא מכל מיני אלרגיות ומכאובים.

בעקבות הסיפור הזה ברבות הימים הקימו הוא ואשתו אורנה את העסק שלהם - אומגה 3 גליל.

למעלה מעשר שנים, שגיא מתעמק בנושאי בריאות שונים, כמובן באומגה 3 שהיא ה-תחום שלו, אך גם הרבה מעבר, בעיקר באיך אפשר לחיות ללא תרופות.

 

בימים אלה משקיע גיא אנרגיה מיוחדת בהפקת הספר "רפואת יתר".

הוא לא רופא, ואין לו השכלה רפואית. הרבה אנשים פונים אליו לייעוץ, כי הם יודעים שהוא מתעמק, ואומרים: "גיא- אם אתה אומר- אנחנו מאמינים".

 

'באחד הימים נתקלתי בספר Doctoring Data של הרופא דר' מלקולם קנדריק. קראתי אותו באנגלית ומיד הרגשתי צורך לתרגמו לעברית. מדוע? כי הספר הזה נותן לכל אחד כלים לשיפוט עצמאי של עצות רפואיות, עוזר לברור עצות בריאות, לזהות הטעיה ולעמוד איתן מול כותרות מפחידות. בימים אלה אני עוסק בפרויקט תרגום הספר לעברית ואתם מוזמנים להצטרף.

בחרתי לבצע פרויקט זה באמצעות פלטפורמת מימון המונים משום שאני מבין ששינויים אמתיים נעשים "מלמטה"- אני מרגיש אחריות ועושה פעולה חברתית כדי להפיץ את הידע הזה לכמה שיותר אנשים!'

 

הזמינו ספר ותגלו עולם רפואי שלם.

 

היכן ניתן לרכוש: כרגע באתר מימונה בפרויקט תרגום הספר.

כשתושלם ההדפסה הספר יישלח לרוכשים עם שליח הביתה או שיהיה ניתן לאסוף מנקודות שונות ברחבי הארץ.

 
 
(1 דרגו) כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
 
 
טל: 04-9999524  | אתר: mimoona.co.il  | or@omega3galil.com
 
|
חזרה לבריאות »
 
הוסף/י תגובה:
הוספת תגובה חדשה